Sanat ve sporun buluştuğu ortam

Hollywood’un kuzeyinde yer alan bir vücut geliştirme salonu müşterilerine sanatla iç içe bir ortam sunuyor.
No Limit Training adlı spor salonunun duvarlarında süper kahramanlardan, Muhammed Ali’ye, Temel Reis’ten A Takımı’nın sevilen üyesi BA Baracus’e kadar birçok grafiti mevcut.

İşletmeci Jack Torosian bu çizimlerin müşterileri motive ettiğini söylüyor. Jack Torosian, No Limit Training Spoe Salonu, İşletmeci: “İçeri girdiğiniz zaman ilk dikkatinizi çeken şey işte sanat. Bu çizimler olumlu bir enerji sağlıyor ve sizi motive ederek, spor yaparken doğru yerde ve doğru zamanda bulunduğunuz hissi veriyor.”

EuroNews’in haberine göre; Curtis Simmons Los Angeles’ta bulunan Spectrum adlı Galeri’nin sahibi… Duvarlardaki bu grafitilerin yapılması ve tüm bu işlerin yönetiminden kendisi sorumlu…

Curtis Simmons, Galeri Sahibi Spectrum: “Bu salonda gördüğünüz sanat eserleri, geliştirdiğimiz uygulamada mevcut. Aplikasyonu indirebilir, istediğiniz çizimi ve bu çizimleri yapan sanatçıları bulabilirsiniz. Bunun yanında sanatçılardan bu çizimleri satın alabilir ve evlerinizin duvarlarını süsleyebilirsiniz.”

Spor salonunun sahibi Jack Torosian spor ve sanatı bir araya getirerek insanlara ilham kaynağı olmak istiyor. Bu sayede sanatçılar da eserlerini sergileme şansı bularak daha fazla müşteriye ulaşabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.