Touring Bird: Şehirleri ilk kez ziyaret edecekler için planlama sitesi

Touring Bird: Şehirleri ilk kez ziyaret edecekler için planlama sitesi. Google’ın gezginler için yeni hizmeti turistlerin seyahatlerini planlamasına yardımcı oluyor. Google şehirleri ilk kez ziyaret edecek gezginler için yeni bir web sitesini kullanıcılarına açtığını duyurdu.
Touring Bird, adlı internet sitesi gezginler için bir planlama aracı, o şehrin en ilgli çekici yerleri ve aktivitelerini sıralayarak hem o ülkenin yerel insanlarından hem de seyahat uzmanlarından görüşler paylaşıyor. Touring Bird, seyahat eden kişilerin tek bir platform üzerinden o şehre ait önemli bilgilere erişmesini amaçlıyor.

Touring Bird: Şehirleri ilk kez ziyaret edecekler için planlama sitesi

Site üzerinde şu anda 20 şehir bulunuyor, en fazla ziyaret edilen yerlerden, en ilgi çekici etkinliklere, ücretsiz turlara kadar pek çok kaynağı kullanıcılarına sunuyor.
Şehrin en popüler yerleri, ikonik gezi noktaları…Bunlar şehrin farklı açılardan görülmesini sağlayacaktır.

Touring Bird öncelikler; Amsterdam, Barselona, Berlin, Boston, Chicago, Las Vegas, Londra, Los Angeles, Madrid, Miami, New Delhi, New York, Orlando, Paris, Prag, Roma, San Diego, San Francisco, Toronto ve Washington DC’yi kapsıyor.