Bodrum'da Araplara VIP Danışmanlık Hizmeti

Bodrum’da Araplara VIP Danışmanlık Hizmeti

Bodrum’da Araplara VIP danışmanlık hizmeti. Türkiye’nin cennet toprakları son yıllarda Arap ülkelerinden gelen turistlerin akınına uğradı. Arap misafirlerin gözde tatil beldelerinden Bodrum’da onlara kendi dillerinde VIP tatil programı hazırlayacak bir turizm şirketi açıldı.

Key2bodrum Concierge isimli turizm şirketinin Arap ailelere özel düzenlediği seçkin tatil olanakları ile büyük ilgi görüyor.

Key2bodrum Concierge, son zamanlarda Türkiye’ye yoğun ilgi göstermeye başlayan Arapların tatil programlarını sorunsuz ve keyifle geçirmelerini sağlamak amacıyla kuruldu. Şirketin yönetim kurulu başkanı Fatma Lababidi, 20 yıl önce İstanbul’daki Çırağan Palace Kempinski Oteli’nde başladığı turizmcilik kariyerine Bodrum’da devam ediyor.

Key2bodrum Concierge, yönetim kurulu başkanı Fatma Lababidi Arap misafirlere verdikleri konsiyerj hizmeti hakkında şu bilgileri veriyor:

“ Yaklaşık 3 yıldır Bodrum’da yaşıyorum. Bu cennet coğrafyanın misafir profili içinde Arap turistlerin ağırlığı, yoğunluğu giderek artıyor. İstanbul’da Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, Umman, Dubai gibi Körfez ülkelerinden gelen misafirlerin tatil planlarını hazırladık. Şimdi Bodrum’da Key2bodrum adı ile misafirlerimizi karşılamak üzere hazırlıklarımızı tamamladık. Özellikle kıyı bölgelerimizde tatil yapan Arap turistler hem denize, doğaya düşkünler hem de alışverişe.  Turizm sektörünün gittikleri yerde iyi para harcayan Arap turistlere ihtiyacı var…”

Bodrum, Muğla

Key2bodrum Concierge ile Arapça Danışmanlık Hizmeti

Kendisi de Körfez ülkelerinde doğup büyüyen Fatma Lababidi, Arapların kendi dilleri ve kültürlerini bilen turizmcilerle daha rahat hareket ettiğini belirtiyor. Fatma Lababidi, verdikleri hizmetler hakkında sözlerine şöyle devam ediyor:

“Tatillere çocukları, akrabaları ve bakıcıları ile birlikte oldukça kalabalık şekilde çıkan ailelerin her bir ferdinin farklı tatil beklentisi oluyor. Aileler çocuklarını güvenle eğlenecekleri ortamlara bırakıp gezmek istiyorlar. Gençler daha çok gece ve gündüz eğlence peşinde. Orta ve ileri yaşta olanlar ise ülkelerinde olmayan muhteşem doğa ve temiz hava ile sakin bir dinlencenin arayışında. Biz uzman ekibimizle her aileye uçağa bindikleri andan, misafirliğin sonuna kadar tatil danışmanlığı yapıyoruz.”

Fatma Lababidi,  kurucusu olduğu Key2bodrum Concierge şirketiyle, turistlerin hayallerindeki sorunsuz, güvenli ve eğlenceli tatil için gereken tüm organizasyonları planlayıp gerçekleştiriyor. Konaklama, ulaştırma, lüks villa ve yat kiralamak, rehberlik hizmeti vermek şirketin faaliyet alanları içinde yer alıyor.

Instagram: key2bodrum_concierge sayfasından takip edebilirsiniz

Bodrum, Muğla
Bodrum, Muğla

 

Bodrum, Muğla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.